  • XFL3010-393MEC
XFL3010-393MEC
advertisement
Manufacturer No:
XFL3010-393MEC
HK JDW NO:
3194-XFL3010-393MEC
Step5Bar-code shipping tag
XFL3010-393MEC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 hours ago)
  • Tolerance
    20%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Inductance
    39 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    510mA
  • Frequency - Self Resonant
    16.9MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.4Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    39 µH
  • Height
    1.1mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    3.2mm