  • XO37CRECNA50M
XO37CRECNA50M
advertisement
Manufacturer No:
XO37CRECNA50M
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-XO37CRECNA50M
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
XO37CRECNA50M
Description:
XO37CRECNA50M datasheet pdf and Oscillators product details from Vishay stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XO37CRECNA50M
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF