  • XO37DRECNA62M5
XO37DRECNA62M5
advertisement
Manufacturer No:
XO37DRECNA62M5
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-XO37DRECNA62M5
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
XO37DRECNA62M5
Description:
XO37DRECNA62M5 datasheet pdf and Oscillators product details from Vishay stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XO37DRECNA62M5
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Frequency
    62.5MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Oscillator Type
    HCMOS
  • Load Capacitance
    15pF