  • XO37DREHNA12M
XO37DREHNA12M
advertisement
Manufacturer No:
XO37DREHNA12M
HK JDW NO:
866-XO37DREHNA12M
Datasheet:
XO37DREHNA12M
Description:
XO37DREHNA12M datasheet pdf and Oscillators product details from Vishay stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
XO37DREHNA12M
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF