  • XO37DTECNA1M8432
XO37DTECNA1M8432
advertisement
Manufacturer No:
XO37DTECNA1M8432
HK JDW NO:
866-XO37DTECNA1M8432
Datasheet:
XO37DTECNA1M8432
Description:
XO37DTECNA1M8432 datasheet pdf and Oscillators product details from Vishay stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
XO37DTECNA1M8432
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Frequency
    1.8432MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Oscillator Type
    HCMOS/TTL
  • Load Capacitance
    15pF