  • XSHGGLNANF-12.000000
XSHGGLNANF-12.000000
advertisement
Manufacturer No:
XSHGGLNANF-12.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-XSHGGLNANF-12.000000
Package:
2-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XSHGGLNANF-12.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    2-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Series
    XS
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height
    1.397mm
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm