  • Y145322K3000B9L
Y145322K3000B9L
advertisement
Manufacturer No:
Y145322K3000B9L
HK JDW NO:
890-Y145322K3000B9L
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
22.3kOhms, 0.6W, Metal Foil,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
Y145322K3000B9L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Composition
    Metal Foil
  • Power (Watts)
    0.6W
  • Max Power Dissipation
    300mW
  • Height
    8.5344mm
  • Height Seated (Max)
    0.336 8.53mm
  • Length
    7.62mm
  • Width
    2.667mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Package / Case
    Radial
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    Z
  • Size / Dimension
    0.300Lx0.105W 7.62mmx2.67mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Feature
    Moisture Resistant, Non-Inductive
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    22.3kOhms
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C