  • Y4066500R000F0W
Y4066500R000F0W
advertisement
Manufacturer No:
Y4066500R000F0W
HK JDW NO:
890-Y4066500R000F0W
Package:
2512 (6432 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
Y4066500R000F0W
  • Package / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Supplier Device Package
    2512
  • Operating Temperature
    -55°C~225°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    FRSH
  • Size / Dimension
    0.249Lx0.127W 6.32mmx3.23mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±2.5ppm/°C
  • Resistance
    500Ohms
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    1.2W
  • Max Power Dissipation
    1.2W
  • Case Code (Metric)
    6432
  • Case Code (Imperial)
  • Height Seated (Max)
    0.025 0.64mm
  • Length
    6.3246mm
  • Width
    3.2258mm