  • Y447580K0000T0W
Y447580K0000T0W
advertisement
Manufacturer No:
Y447580K0000T0W
HK JDW NO:
890-Y447580K0000T0W
Package:
Nonstandard
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
Y447580K0000T0W
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Surface Mount
    YES
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    V15X10PT
  • Size / Dimension
    0.150Lx0.100W 3.81mmx2.54mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • JESD-609 Code
    e4
  • Feature
    Moisture Resistant, Non-Inductive
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±2ppm/°C
  • Resistance
    80kOhm
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Composition
    Metal Foil
  • Power (Watts)
    0.15W
  • Additional Feature
    PRECISION, NON-INDUCTIVE
  • Packing Method
    WAFFLE PACK
  • Max Power Dissipation
    150mW
  • Resistor Type
    FIXED RESISTOR
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.15W
  • Working Voltage
    100V
  • Size Code
    1510
  • Height
    635μm
  • Height Seated (Max)
    0.025 0.64mm