  • Y5V0805HTTD154M
Y5V0805HTTD154M
advertisement
Manufacturer No:
Y5V0805HTTD154M
Manufacturer:
KOA Speer
HK JDW NO:
17435-Y5V0805HTTD154M
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 0.15uF, 50V, u00b120%, Y5V, 0805 (2012 mm), 0.051T, -30u00ba ~ +85u00baC, 7 Reel/Paper Tape