  • YLM2012-161T
YLM2012-161T
advertisement
Manufacturer No:
YLM2012-161T
Manufacturer:
YJYCOIN
HK JDW NO:
15962-YLM2012-161T
Package:
Datasheet:
Description:
160Ω@100MHz -40℃~+125℃ 350mΩ 50V 2 350mA SMD,2x1.2x1.2mm Common Mode Filters ROHS