  • YLM9070-102T
YLM9070-102T
advertisement
Manufacturer No:
YLM9070-102T
Manufacturer:
YJYCOIN
HK JDW NO:
15962-YLM9070-102T
Package:
Datasheet:
Description:
1000Ω@100MHz -40℃~+125℃ 13mΩ 80V 2 4A SMD,9x7x4.8mm Common Mode Filters ROHS