  • 050R4-152B
050R4-152B
advertisement
Manufacturer No:
050R4-152B
HK JDW NO:
581-050R4-152B
Package:
Datasheet:
050R4-152B
Description:
CABLE FFC 4POS 0.50MM 5.98"
Step5Bar-code shipping tag
050R4-152B
  • Number of Pins
    4
  • Published
    2012
  • Pitch
    0.020 0.50mm
  • Number of Conductors
    4
  • Length
    5.984 152.00mm
  • Length - Exposed Ends
    0.140 3.56mm