  • 109D256X9008C0
109D256X9008C0
advertisement
Manufacturer No:
109D256X9008C0
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-109D256X9008C0
Package:
Metal
Datasheet:
109D256X9008C0
Description:
25μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 5Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
109D256X9008C0
  • Package / Case
    Metal
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    25μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    5Ohm
  • Diameter
    4.75mm
  • Length
    11.51mm