  • 135D117X9075K0
135D117X9075K0
advertisement
Manufacturer No:
135D117X9075K0
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-135D117X9075K0
Package:
Metal
Datasheet:
135D117X9075K0
Description:
110μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 1.5Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
135D117X9075K0
  • Package / Case
    Metal
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    110μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.5Ohm
  • Diameter
    9.53mm
  • Length
    26.97mm