  • 1545.N0750.14
1545.N0750.14
advertisement
Manufacturer No:
1545.N0750.14
HK JDW NO:
51-1545.N0750.14
Package:
Datasheet:
1545.N0750.14
Description:
CABLE GLAND 6.5-14MM 3/4NPT NYL
Step5Bar-code shipping tag
1545.N0750.14
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Thread Size
    3/4 NPT
  • Wire/Cable Diameter
    13.97 mm
  • Cable Diameter
    0.26 ~ 0.55 (6.5mm ~ 14.0mm)
  • Length
    11mm