  • 194D156X0025H8B
194D156X0025H8B
advertisement
Manufacturer No:
194D156X0025H8B
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-194D156X0025H8B
Package:
Conformal
Datasheet:
194D156X0025H8B
Description:
15μF 20% 85°C-Max -55°C-Min Conformal
Step5Bar-code shipping tag
194D156X0025H8B
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    15μF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Current - Leakage
    3.8μA
  • Length
    7.24mm
  • Width
    3.81mm