  • 194D226X9020H7B
194D226X9020H7B
advertisement
Manufacturer No:
194D226X9020H7B
HK JDW NO:
866-194D226X9020H7B
Package:
Conformal
Datasheet:
194D226X9020H7B
Description:
22μF 10% 85°C-Max -55°C-Min Conformal
Step5Bar-code shipping tag
194D226X9020H7B
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    20V
  • Capacitance
    22μF
  • Voltage - Rated DC
    20V
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Current - Leakage
    4.4μA
  • Length
    7.24mm
  • Width
    3.81mm