  • 28L0138-10R
28L0138-10R
advertisement
Manufacturer No:
28L0138-10R
Manufacturer:
Steward
HK JDW NO:
4561-28L0138-10R
Package:
Axial
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
28L0138-10R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Axial
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2006
  • Shielding
    Unshielded
  • Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    10mOhm
  • Number of Lines
    1
  • Current Rating (Max)
    5A
  • Length
    4.445mm