  • 3023-D-N-500
3023-D-N-500
advertisement
Manufacturer No:
3023-D-N-500
HK JDW NO:
468-3023-D-N-500
Quantity:
In Stock : 5152
Step5Bar-code shipping tag
3023-D-N-500
  • Mount
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -40°C~80°C
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.83Lx0.83W x 0.43 H 21.0mmx21.0mmx11.0mm
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Power (Watts)
    16W
  • Max Power Dissipation
    16W
  • Efficiency
    95%
  • Voltage - Input (Max)
    32V
  • Max Output Current
    500mA
  • Voltage - Input (Min)
    5V
  • Current - Output (Max)
    500mA
  • Voltage - Output
    32V Max
  • Min Input Voltage
    5V
  • Max Input Voltage
    32V
  • Height
    10.922mm
  • Length
    21.082mm
  • Width
    21.082mm