  • 3319P-1-223
3319P-1-223
advertisement
Manufacturer No:
3319P-1-223
HK JDW NO:
103-3319P-1-223
Step5Bar-code shipping tag
3319P-1-223
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    25%
  • Termination
    PC Pin
  • Temperature Coefficient
    1000 ppm/°C
  • Resistance
    22kOhm
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Composition
    Carbon
  • Power Rating
    200mW
  • Depth
    11.5mm
  • Military Standard
    Not
  • Power Dissipation-Max
    200mW
  • Height
    6.35mm
  • Length
    11.5062mm
  • Width
    8.9916mm