  • 3366P-1-501
3366P-1-501
advertisement
Manufacturer No:
3366P-1-501
HK JDW NO:
103-3366P-1-501
Package:
Datasheet:
3366P-1-501
Step5Bar-code shipping tag
3366P-1-501
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Resistive Material
    Cermet
  • Published
    2006
  • Series
    3366
  • Size / Dimension
    Square - 0.276 x 0.276 Face x 0.248 H 7.00mmx7.00mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    500Ohm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W