  • 33RI25X12X15
33RI25X12X15
advertisement
Manufacturer No:
33RI25X12X15
HK JDW NO:
3958-33RI25X12X15
Package:
Datasheet:
33RI25X12X15
Step5Bar-code shipping tag
33RI25X12X15
  • Height
    12mm
  • Length
    12mm
  • Diameter - Outside
    25 mm
  • Diameter - Inside
    15 mm