  • 3852A-282-254HL
3852A-282-254HL
advertisement
Manufacturer No:
3852A-282-254HL
HK JDW NO:
103-3852A-282-254HL
Package:
Datasheet:
3852A-282-254HL
Step5Bar-code shipping tag
3852A-282-254HL
    Select All
  • Weight
    30.000004g
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    Solder
  • Resistance
    250kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -1°C
  • Composition
    Cermet
  • Power Rating
    2W
    Linear
  • Number of Gangs
    1
  • Length
    22.2mm