  • 3Z4S-LT MEBL-CW10080
3Z4S-LT MEBL-CW10080
advertisement
Manufacturer No:
3Z4S-LT MEBL-CW10080
HK JDW NO:
607-3Z4S-LT MEBL-CW10080
Package:
Description:
BACKLIGHT WHITE 132MM X 120MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
3Z4S-LT MEBL-CW10080
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Width - Emitting Surface
    3.150 80.00mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Series
    3Z4S-LT
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Backlight
  • Color
    White
  • Height
    0.315 8.00mm
  • Length
    5.197 132.00mm
  • Width
    4.724 120.00mm
  • Length - Emitting Surface
    3.937 100.00mm