  • 3Z4S-LT MSCL-CR39
3Z4S-LT MSCL-CR39
advertisement
Manufacturer No:
3Z4S-LT MSCL-CR39
HK JDW NO:
607-3Z4S-LT MSCL-CR39
Package:
Datasheet:
Description:
COAXIAL RED 38MM X 70MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
3Z4S-LT MSCL-CR39
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Series
    3Z4S-LT
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Coaxial
  • Color
    Red
  • Height
    1.535 39.00mm
  • Length
    1.496 38.00mm
  • Width
    2.756 70.00mm