  • 415-0001-MM150
415-0001-MM150
advertisement
Manufacturer No:
415-0001-MM150
HK JDW NO:
157-415-0001-MM150
Package:
Datasheet:
415-0001-MM150
Description:
CBL ASSY SMB PLUG RG178 5.906"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
415-0001-MM150
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Feature
    Shielded
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Color
    White
  • Gender
    Female to Female
  • Style
    SMB to SMB
  • Cable Type
    RG-178
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    150mm
  • Frequency (Max)
    4GHz
  • 1st Connector
    SMB Plug Female Socket, Right Angle
  • 2nd Connector
  • Length
    5.906 150.00mm