  • 415-0068-MM500
415-0068-MM500
advertisement
Manufacturer No:
415-0068-MM500
HK JDW NO:
157-415-0068-MM500
Description:
CBL ASSY MMCX PLUG RG178 19.69"
Step5Bar-code shipping tag
415-0068-MM500
  • Color
    White
  • Style
    MMCX to MMCX
  • Cable Type
    RG-178
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    500mm
  • Frequency (Max)
    6GHz
  • 1st Connector
    MMCX Male Plug, Right Angle
  • 2nd Connector
    MMCX Male Plug, Right Angle
  • Length
    19.69 500.00mm