  • 44A0111-22-937
44A0111-22-937
advertisement
Manufacturer No:
44A0111-22-937
HK JDW NO:
798-44A0111-22-937
Step5Bar-code shipping tag
44A0111-22-937
    Select All
  • Max Operating Temperature
    -150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Color
    Orange, Violet, White
  • Number of Conductors
    1
  • Voltage - Rated AC
    600V
  • ELV
    Compliant
  • Wire/Cable Gauge
    22 AWG
  • Wire/Cable Diameter
    1.19 mm