  • 44A0311-24-19
44A0311-24-19
advertisement
Manufacturer No:
44A0311-24-19
HK JDW NO:
798-44A0311-24-19
Step5Bar-code shipping tag
44A0311-24-19
    Select All
  • Mount
    Cable
  • Conductor Material
    Copper, Tin
  • Max Operating Temperature
    -150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Color
    Brown, White
  • Number of Conductors
    1
  • Voltage - Rated AC
    2.5kV
  • Wire/Cable Gauge
    24 AWG
  • Wire/Cable Diameter
    1.45 mm