  • 44A0812-20-9-US
44A0812-20-9-US
advertisement
Manufacturer No:
44A0812-20-9-US
HK JDW NO:
798-44A0812-20-9-US
Step5Bar-code shipping tag
44A0812-20-9-US
  • Conductor Material
    Copper, Silver
  • Max Operating Temperature
    -150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Color
    White
  • Number of Conductors
    1
  • Voltage - Rated AC
    600V
  • ELV
    Compliant
  • Wire/Cable Gauge
    20 AWG
  • Wire/Cable Diameter
    1.78 mm