  • 44A0821-22-2/6-US
44A0821-22-2/6-US
advertisement
Manufacturer No:
44A0821-22-2/6-US
HK JDW NO:
798-44A0821-22-2/6-US
Step5Bar-code shipping tag
44A0821-22-2/6-US
    Select All
  • Mount
    Cable
  • Conductor Material
    Copper, Tinned
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Published
    2015
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Color
    Blue, Red
  • Number of Conductors
    2
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Voltage
    600V
  • Cable Type
    Multi-Conductor
  • Wire/Cable Type
    Multi-Conductor
  • Wire/Cable Gauge
    22 AWG
  • Jacket Color
    Blue, Red
  • Conductor Strand
    19/34
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.124 (3.15mm)
  • Insulation Diameter
    3.1496 mm