  • 44A9605-16-9-L183
44A9605-16-9-L183
advertisement
Manufacturer No:
44A9605-16-9-L183
HK JDW NO:
790-44A9605-16-9-L183
Step5Bar-code shipping tag
44A9605-16-9-L183
  • Operating Temperature
    135°C
  • Wire Gauge
    16 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    White
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.097 (2.46mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.005 0.13mm