  • 5602-22-0142A-600
5602-22-0142A-600
advertisement
Manufacturer No:
5602-22-0142A-600
HK JDW NO:
2-5602-22-0142A-600
Package:
Datasheet:
5602-22-0142A-600
Description:
CABLE SATA 3.0 ST-ST 0.60M
Step5Bar-code shipping tag
5602-22-0142A-600
    16 Weeks
  • Mount
    Cable
  • Operating Temperature
    -20°C~80°C
  • Published
    2011
  • Connector Type
    Receptacle to Receptacle
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Fastening Type
    Push-Pull
  • Current Rating
    1.5A
  • Voltage - Rated AC
    500V
  • Wire Gauge
    30 AWG
  • Wire/Cable Gauge
    30 AWG
  • Usage
    Internal
  • Connector Type A
    SATA
  • Connector Type B
  • Length
    1.96' 600.00mm