  • 637P10006C2T
637P10006C2T
advertisement
Manufacturer No:
637P10006C2T
HK JDW NO:
221-637P10006C2T
Datasheet:
637P10006C2T
Step5Bar-code shipping tag
637P10006C2T
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
  • Operating Frequency
    100MHz
  • Rise Time-Max
    0.7ns
  • Fall Time-Max
    0.7ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.067 1.70mm