  • 653V15625I2T
653V15625I2T
advertisement
Manufacturer No:
653V15625I2T
HK JDW NO:
221-653V15625I2T
Datasheet:
653V15625I2T
Step5Bar-code shipping tag
653V15625I2T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    66mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
  • Operating Frequency
    156.25MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm