  • 654E34944C2T
654E34944C2T
advertisement
Manufacturer No:
654E34944C2T
HK JDW NO:
221-654E34944C2T
Datasheet:
654E34944C2T
Step5Bar-code shipping tag
654E34944C2T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    654P/L
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    349.4MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm