  • 654M20004I3T
654M20004I3T
advertisement
Manufacturer No:
654M20004I3T
HK JDW NO:
221-654M20004I3T
Datasheet:
654M20004I3T
Step5Bar-code shipping tag
654M20004I3T
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    654C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Output
    HCMOS
  • Current - Supply (Max)
    65mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Rise Time-Max
    10ns
  • Fall Time-Max
    10ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm