  • 656V8674C2T
656V8674C2T
advertisement
Manufacturer No:
656V8674C2T
HK JDW NO:
221-656V8674C2T
Datasheet:
656V8674C2T
Step5Bar-code shipping tag
656V8674C2T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    656P/L
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    86.7MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    65mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
  • Operating Frequency
    86.7MHz
  • Rise Time-Max
    0.5ns
  • Fall Time-Max
    0.5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.073 1.85mm