  • 7B-18.432MBBK-T
7B-18.432MBBK-T
advertisement
Manufacturer No:
7B-18.432MBBK-T
HK JDW NO:
832-7B-18.432MBBK-T
Datasheet:
7B-18.432MBBK-T
Step5Bar-code shipping tag
7B-18.432MBBK-T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Discontinued
    MHz Crystal
  • Depth
    3.2mm
  • Frequency
    18.432MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.041 1.05mm