  • #887FU-222M=P3
#887FU-222M=P3
advertisement
Manufacturer No:
#887FU-222M=P3
Manufacturer:
Toko
HK JDW NO:
4668-#887FU-222M=P3
Package:
Datasheet:
#887FU-222M=P3
Description:
#887FU-222M=P3 datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Toko stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
#887FU-222M=P3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Terminal Shape
    GULL WING
  • Shape/Size Description
    CYLINDRICAL PACKAGE
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    5%
  • Number of Terminations
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Composition
    Ceramic
  • HTS Code
  • Shielding
    Unshielded
  • Number of Functions
    1
  • Case Code (Metric)
    1608
  • Case Code (Imperial)
    0603
  • Inductance
    6.8 nH
  • Current
    600mA
  • Frequency - Self Resonant
    3.3GHz
  • Inductor Application
    IC INVERTER EL LAMP DRIVER
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    150mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    2200 µH
  • Height
    2.2mm
  • Length
    3.5mm
  • Width
    3.5mm