  • 8F36-AAA105-4.00
8F36-AAA105-4.00
advertisement
Manufacturer No:
8F36-AAA105-4.00
Manufacturer:
Artery
HK JDW NO:
2-8F36-AAA105-4.00
Package:
Datasheet:
8F36-AAA105-4.00
Description:
CABLE MINI SAS 36POS 4.0M
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
8F36-AAA105-4.00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~80°C
  • Series
    8F36
  • Feature
    Sidebands on Cable
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Connector Type
    Plug to Plug
  • Number of Positions
    36
  • Color
    Silver
  • Gender
    Male to Male
  • Fastening Type
    Latch Lock
  • Shielding
    Shielded
  • Wire Gauge
    30 AWG
  • Cable Type
    Flat, Twin Axial
  • Usage
    Internal
  • Cable Connectors
    miniSAS 4i
  • Current - Max/Contact
    500mA