  • 99M0111-18-0
99M0111-18-0
advertisement
Manufacturer No:
99M0111-18-0
HK JDW NO:
798-99M0111-18-0
Package:
Datasheet:
99M0111-18-0
Step5Bar-code shipping tag
99M0111-18-0
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    120°C
  • Published
    2011
  • Wire Gauge
    18 AWG
  • Voltage
    600V
  • Cable Type
    Hook-Up
  • Jacket Color
    Black
  • Conductor Strand
    19/30
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.069 (1.75mm)
  • Length
    1.00' 0.30m
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.006 0.15mm