  • 9C-19.200MBBK-T
9C-19.200MBBK-T
advertisement
Manufacturer No:
9C-19.200MBBK-T
HK JDW NO:
832-9C-19.200MBBK-T
Package:
HC-49S
Datasheet:
9C-19.200MBBK-T
Step5Bar-code shipping tag
9C-19.200MBBK-T
  • Package / Case
    HC-49S
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.189W 11.40mmx4.80mm
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Height
    4.0894mm
  • Height Seated (Max)
    0.161 4.10mm