  • AC03000005609JACCS
AC03000005609JACCS
advertisement
Manufacturer No:
AC03000005609JACCS
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-AC03000005609JACCS
Package:
Axial
Step5Bar-code shipping tag
AC03000005609JACCS
  • Package / Case
    Axial
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    56Ohm
  • Power Rating
    3W
  • Lead Diameter
    800 μm
  • Diameter
    6mm
  • Height
    19mm