  • ACM1513F-152T100
ACM1513F-152T100
advertisement
Manufacturer No:
ACM1513F-152T100
Manufacturer:
Meled
HK JDW NO:
16438-ACM1513F-152T100
Description:
1500Ω@100MHz -40℃~+125℃ 9mΩ 80V 2 10A SMD,15x13x6mm Common Mode Filters ROHS