  • AEH45UM32
AEH45UM32
advertisement
Manufacturer No:
AEH45UM32
HK JDW NO:
906-AEH45UM32
Package:
Datasheet:
AEH45UM32
Step5Bar-code shipping tag
AEH45UM32
  • Operating Temperature
    0°C~60°C
  • Published
    2007
  • Series
    AEH45 (45W)
  • Size / Dimension
    5.75Lx2.99W x 1.69 H 146.0mmx76.0mmx43.0mm
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    67W
  • Power Rating
    42W
  • Number of Outputs
    3
  • Efficiency
    80%
  • Lead Length
    1.22m
  • Max Output Current
    2A
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Current - Output (Max)
    5A 2A 800mA
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Output Current
    5A
  • Output Power
    42W
  • Voltage - Output
    5V 15V -15V
  • Voltage - Output 2
    15V
  • Min Input Voltage
    90V
  • Max Input Voltage
    264V
  • Current - Output 1
    5A
  • Voltage - Output 3
    -15V
  • Max Output Power
    42W
  • Output Connector
    DIN, 5 Pin
  • Nominal Output Voltage
  • Current - Output 2
    2A
  • Min Input Voltage (AC)
    90V
  • Max Input Voltage (AC)
    264V
  • Current - Output 3
    800mA