  • AF122-FR-0786K6L
AF122-FR-0786K6L
advertisement
Manufacturer No:
AF122-FR-0786K6L
HK JDW NO:
898-AF122-FR-0786K6L
Datasheet:
AF122-FR-0786K6L
Step5Bar-code shipping tag
AF122-FR-0786K6L
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.039W 1.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    86.6kOhm
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.016 0.40mm