  • AF164-FR-071K05L
AF164-FR-071K05L
advertisement
Manufacturer No:
AF164-FR-071K05L
HK JDW NO:
898-AF164-FR-071K05L
Datasheet:
AF164-FR-071K05L
Step5Bar-code shipping tag
AF164-FR-071K05L
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±250ppm/°C
  • Resistance
    1.05kOhm
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm