  • ATFC0411-18-6L
ATFC0411-18-6L
advertisement
Manufacturer No:
ATFC0411-18-6L
HK JDW NO:
798-ATFC0411-18-6L
Package:
Datasheet:
ATFC0411-18-6L
Step5Bar-code shipping tag
ATFC0411-18-6L
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Wire Gauge
    18 AWG
  • Voltage
    600V
  • Cable Type
    Hook-Up
  • Jacket Color
    Blue
  • Conductor Strand
    19/30
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.074 (1.88mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.013 0.33mm